Facebook’ta sizi kim engelledi? İşte cevabı

Ana Sayfa » Teknoloji » Facebook’ta sizi kim engelledi? İşte cevabı
Paylaş
Tarih : 04 Şubat 2015 - 9:37

Dünyaca ünlü sosyal medya devi Facebook üzerine geliştirilen Fengel isimli bir Chrome eklentisi, dostunuzun Facebook üzerinde sizi engelleyip engellemediği sorusunun cevabını veriyor.
Geçtiğimiz günlerde Facebook üzerine geliştirilen ve ücretsiz olarak indirilebilen Fengel isimli bir eklenti, Facebook kullanırken karşılaşılan bazı sorunlara çözüm sunuyor.

ÜYE OLMADAN FOTOĞRAF GÖRÜNTÜLEME

Uygulamanın fayda sağladığı alanlardan ilki Facebook kullanıcı olmadan çeşitli arama motorları üzerinden yönlendirmeler sonucu çıkan ’Üzgünüz bu sayfaya ulaşılamıyor’ hatasını geçerek kişinin fotoğrafına ulaşabilmesi. İlgili sayfaya girdikten sonra sağ üst köşede çıkan F ikonuna tıkladıktan sonra ’Fotoğrafı Aç’ diyerek kişinin güncel profil fotoğrafına ulaşabiliyorsunuz.

ENGELLEYEN FOTOĞRAFINI GÖRME

Uygulama aynı zamanda Facebook üzerinde bir kişi sizi engellediğinde karşılaştığınız ’Üzgünüz bu sayfaya ulaşılamıyor.’ hatasını da geçerek kişinin profil resmine ulaşabiliyor. Bu durumda profilin sahibi kişinin sizi engellediğini de keşfedebiliyorsunuz.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

27231083
iPhone 7 ve iPhone 6S geliyor!

iPhone 6 ve 6 Plus’ın piyasaya sunulmasının hemen ardından iPhone 7 ve iPhone 6S hakkında çıkan dedikodular doğru çıktı.

29
CES 2015’te görücüye çıkan teknolojik oyuncaklar

Sony'den dünyanın en ince televizyonu Televizyonlar değişiyor. Japon teknoloji devi Sony, incelikte sınır tanımayan yeni televizyonuyla

9_d
Geleceğin otomobili

Geleceğin arabası olarak anılan Mercedes Benz F 015'ler otomatik sürücü özelliğinde mavi, manuel sürücü özelliğinde