Aslı Erdoğan Atölyesi Kadıköy’de: “Aslı Erdoğan okuyorsan, sen de gel”

Ana Sayfa » Yerel » Aslı Erdoğan Atölyesi Kadıköy’de: “Aslı Erdoğan okuyorsan, sen de gel”
Paylaş
Tarih : 20 Ekim 2016 - 20:12

Okurlarının dayanışma amacıyla düzenlediği Aslı Erdoğan edebiyat atölyesi 22 Ekim Cumartesi Kadıköy’de gerçekleştirilecek.

Aslı Erdoğan’la dayanışma amacıyla  düzenlenen edebiyat atölyelerinin üçüncüsü 22 Ekim Cumartesi 18.00-20.00 saatleri arasında, Kadıköy 1971 Akademi Kitabevi/Cafe’de gerçekleşecek.

Yazar Türker Ayyıldız, Aslı Erdoğan‘ın okurlarıyla buluşarak Kırmızı Pelerinli Kent üzerine bir sunum yapacak.

 “Aslı Erdoğan okuyorsan, sen de gel”

Özgür Gündem gazetesinin yayın danışma kurulunda yer aldığı gerekçesiyle 19 Ağustos’ta tutuklanan yazar Aslı Erdoğan’ın okurları “Aslı Erdoğan okuyorsan, sen de gel” çağrısıyla bir araya geliyor. Bu hafta Kadıköy 1971 Akademi Kitabevi/Cafe‘de yapılacak atölyeye edebiyat ve okur çevresinden katılımcılar da yorumları ile eşlik edecek. Yazar Türker Ayyıldız’ın yer alacağı kitap incelemesinde okurlar, Aslı Erdoğan metinlerine farklı bakış açılarından bakmayı deneyecek.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

referandum-tepkisi
Evet sonucu gayrimeşru’ demek suç oldu

Büyük seçim usulsüzlüklerine sahne olan ve mühürsüz oyların damga vurduğu referandumun ardından sonuçları tanımadığını belirten milyonlarca

metrobus_in_istanbul_1
İstanbul’a Yeni Metrobüs Hattı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş metrobüs hattının Silivri’ye uzatılması üzerinde çalışıldığını

pt
Veliler Kadıköy’de ‘Proje Okullar’ İçin Panel Düzenledi

Öğrenci velileri Kadıköy Belediyesi Evlendirme Dairesinde proje okulları konu alan panel düzenledi.   Panele proje okullarında öğrencisi